EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
28ος Ορειβατικός Μαραθώνιος Ολύμπου 7 Σεπτεμβρίου 2014
 
 
 
Aποτελέσματα
 
 

Aποτελέσματα Μαραθώνιος Ολύμπου 2011

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 22ου Ορειβατικού Μαραθώνιου Δρόμου Ολύμπου
ΠΡΩΤΟΙ οι ΜΑΛΙΜΠΟΡΣΚΑ Ιρένα και ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Νίκος

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 21ου ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 20ου ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ

 

Aποτελέσματα Μαραθώνιος Ολύμπου 2005

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 18ου Ορειβατικού Μαραθώνιου Δρόμου Ολύμπου

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 17ου Ορειβατικού Μαραθώνιου Δρόμου Ολύμπου

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 16ου Ορειβατικού Μαραθώνιου Δρόμου Ολύμπου

 

ΑΠΟΤΕΛEΣΜΑΤΑ 15ου Ορειβατικού Μαραθώνιου Δρόμου Ολύμπου

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 14ου Ορειβατικού Μαραθώνιου Δρόμου Ολύμπου

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 17ου Ορειβατικού Μαραθώνιου Δρόμου Ολύμπου

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 12ου Ορειβατικού Μαραθώνιου Δρόμου Ολύμπου

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 11ου Ορειβατικού Μαραθώνιου Δρόμου Ολύμπου

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9ου Ορειβατικού Μαραθώνιου Δρόμου Ολύμπου

 

  7ος   Ζ΄ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΟΥ 1993
λιτόχωρο 5/9/1993  
       
Αριθ. Κατ. Ονοματεπώνυμο Σύλλογος  Χρόνος επίδοσης
1 ΧΑΛΚΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 3:58:17
2 ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4:25:45
3 ΡΗΓΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ   4:28:35
4 ΤΣΑΒΔΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 4:30:50
5 ΒΟΥΡΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 4:57:07
6 ΚΙΟΥΡΚΤΕΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 5:02:11
7 ΚΑΚΑΡΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ    5:08:03
8 ΧΥΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 5:15:55
9 ΒΑΡΒΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5:18:22
10 ΣΠΥΡΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ   5:19:42
11 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ   5:19:43
12 ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΟ ΛΑΜΙΑΣ 5:19:45
13 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΟ ΑΡΑΧΩΒΑΣ 5:20:03
14 ΜΠΟΣΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ  5:30:54
15 ΛΑΔΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   5:31:02
16 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ   5:36:29
17 ΜΑΡΤΖΑΒΟΣ ΗΛΙΑΣ   5:36:50
18 ΚΑΣΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΟΣ ΕΛΑΣΣΩΝΑΣ 5:38:50
19 ΚΟΡΑΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   5:40:20
20 ΑΚΡΙΒΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΕΒΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5:49:19
21 ΚΑΚΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑ 5:49:19
22 ΚΤΕΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5:52:15
23 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Γ.Ο. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5:56:08
24 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΔΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 6:06:58
25 ΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 6:06:58
26 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   6:09:15
27 ΣΤΑΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α.Γ.Ο. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6:13:32
28 ΜΠΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ    6:16:55
29 ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ   6:23:00
30 ΠΛΑΝΙΤΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΛΘ 6:23:00
31 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ    6:33:34
       
Ελαβαν μέρος 84 αθλητές 

  6ος ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΟΥ 1992
ΑΡ. ΚΑΤ. Ονοματεπώνυμο Σύλλογος χρονος επίδοσης
1 Χαλκιάς Βασίλης Ανεξάρτητος 4:12:41
2 Ρήγος Λάζαρος Ανεξάρτητος 4:15:13
3 Ζωγράφος Αλκιβιάδης Ανεξάρτητος 4:19:06
4 Βενετικίδης Δημήτριος Ανεξάρτητος 4:22:56
5 Παπαθανασίου Γεώργιος ΕΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ 4:29:40
6 Μαυρίδης Δημήτριος ΣΕΒΑΣ 4:30:31
7 Τσαβδάρης Γεώργιος ΕΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 4:32:31
8 Παχάκης Γεώργιος ΕΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4:45:20
9 Χριστοφορίδης Σταύρος ΕΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 4:59:58
10 Κακαρώνης Κώστας Ανεξάρτητος 5:01:10
11 Γιάγκου Αγγελος ΕΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 5:04:00
12 Σιούλας Νικόλαος Ανεξάρτητος 5:04:49
13 Στέρκος Γεώργιος ΕΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 5:05:41
14 Αβραμάκης Γεώργιος ΕΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 5:05:41
15 Μεταξάς Θεόδωρος ΕΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 5:10:34
16 Καρολίδης Γιάννης Ανεξάρτητος 5:10:38
17 Κιουρκιενίδης Γιώργος ΕΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 5:15:10
18 Σοφός Αντώνης ΟΛΘ 5:15:19
19 Χύτας Στέργιος ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 5:22:02
20 Κακούλης Αναστάσιος ΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 5:24:12
21 Γεωργαντζάς Αλέξανδρος Ανεξάρτητος 5:24:18
22 Δημητριάδης Γιάννης ΕΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 5:31:29
23 Βαρβούτης Παναγιώτης Ανεξάρτητος 5:33:12
24 Χρηστίδης Δήμητρης ΓΥΜΝ. ΛΑΓΚΑΔΑ 5:38:00
25 Κεχαγιάς Χρήστος ΟΛΘ ΣΕΒΑΣ 5:40:02
26 Πλανιτσιάδης Παναγιώτης ΟΛΘ 5:40:53
27 Σπύρου Αλέξιος Ανεξάρτητος 5:51:29
28 Κτένας Αθανάσιος Ανεξάρτητος 5:51:29
29 Κατσαμάκης Νίκος Ανεξάρτητος 5:52:00
30 Ζαφειριάδης Φώτης Ανεξάρτητος 5:59:05
31 Τσιούνης Κώστας Χ.Ο. ΛΑΜΙΑΣ 5:59:06
       
Δήλωσαν συμμετοχή 95 άτομα έλαβαν  μέρος  84 άτομα και τερμάτισαν 70

 

    5ος ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΟΥ 1991
ωρα εκκινησης 8:00    
           
        λιτοχωρο 1/9/1991
καταταξη Νο  Ονοματεπώνυμο  Σύλλογος Ετος γεν. Χρονος τερμ
1 43 ΧΑΛΚΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΟΙΚΟΛ ΚΙΝ. ΒΟΛΟΥ 1955 4:09
2 45 ΜΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ  Ε.Ο.ΤΡΙΑΘΛΟΥ ΑΘΗΝ 1961 4:32
3 53 ΠΑΝΤΑΤΟΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΕΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  1960 4:32:30
4 40 ΣΠΥΡΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ  ΟΛΘ   1963 4:39
5 44 ΚΟΤΡΩΝΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  Ε.Ο.ΤΡΙΑΘΛΟΥ ΑΘΗΝ 1970 4:44
6 46 ΚΑΚΑΡΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ    1955 4:54
7 24 ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1956 4:56
8 6 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 5:01
9 13 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  1961 5:04
10 1 ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1945 5:08
11 5 ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1963 5:12
12 63 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1952 5:19
13 29 ΣΙΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   1956 5:29
14 3 ΧΟΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ     5:30
15 72 ΠΛΑΝΙΤΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΟΛΘ 1945 5:36
16 25 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΟΛΘ ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ 1939 5:38
17 2 ΡΟΕΝΤΛΕΡ  ΦΟΛΟΓΚΑΝΓΚ ΕΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1939 5:38
18 60 ΤΣΟΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΩΝ  ΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1966 5:49
19 47 ΒΑΡΒΟΥΤΗΣ ΓΙΩΤΗΣ    1954 5:49:20
20 76 ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    1958 5:54
21 7 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΣΕΒΑΣ ΙΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1944 5:54:30
22 27 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 1951 5:54:32
23 21 ΣΤΕΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ    1965 5:54
24 34 ΚΕΦΑΛΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ  ΣΧΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ    5:55
25 32 ΦΑΤΣΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ ΣΧΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1974 5:55
26 68 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ  ΠΑΟΚ 1942 6:06
27 10 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΕΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1951 6:14
28 61 ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ ΦΩΤΗΣ    1961 6:19
29 67 ΚΤΕΝΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ  ΟΛΘ 1948 6:19
30 48 ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ    1947 6:19
31 77 ΠΑΠΑΚΑΡΜΕΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   6:19
32 56 ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ  ΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1971 6:19
33 28 ΣΟΦΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ    1960 6:19
34 70 ΚΑΡΑΜΑΝΛΙΔΗΣ ΑΖΑΡΙΑΣ  ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1935 6:20
35 37 ΓΚΕΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ  ΕΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  1954 6:29
36 18 ΜΠΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ   1962 6:32
37 81 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ    1977 6:32
38 36 ΣΤΑΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΕΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  1953 6:48
39 71 ΜΠΑΛΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ    1936 6:48:10
40 12 ΣΙΑΠΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ    1971 6:49
41 17 ΓΙΑΚΟΥΜΠΟΒΣΚΙ ΒΟΥΑΝΤΕΚ   1950 6:50
42 75 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ    1955 6:50
43 80 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ  ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1950 6:50
44 49 ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ    1962 6:51
45 65 ΚΕΡΕΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1946 6:52
46 4 ΤΣΙΤΣΙΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   1955 6:52:30
47 51 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ-ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1950 7:00
48 57 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1964 7:09
49 15 ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ   1973 7:09:30
50 35 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  1958 7:19
51 73 ΣΤΥΛΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΧΑΝΘ 1974 7:21
52 66 ΚΑΛΑΤΣΑΝΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ   1953 7:23
53 52 ΣΙΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΣΧΟ ΑΡΑΧΩΒΑΣ 1962 7:25
54 54 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΣΧΟ ΑΡΑΧΩΒΑΣ 1972 7:26
55 74 ΑΛΜΠΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ    1961 7:28
56 59 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ  ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1952 7:36
57 30 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΕΙΡΗΝΗ   1961 7:36
58 79 ΚΑΡΑΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΤΖΕΝΗ    1961 7:42
59 78 ΡΗΓΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ    1961 7:42
60 64 ΜΟΛΥΒΙΩΤΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ     7:48
61 55 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΣΧΟ ΑΡΑΧΩΒΑΣ 1973 8:10
62 31 ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ  ΧΟΣ ΕΛΑΣΟΝΑΣ 1962 8:08
63 11 ΛΕΝΤΟΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   1968 9:22
64 69 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1958 9:22
65 82 ΜΟΥΤΙΑΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   1955 9:27
66 62 ΓΑΙΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ    1954 9:38
67 39 ΚΑΤΡΑΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    1961 9:51
68 38 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ   1964 9:51
69 9 ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   1931 9:51
70 20 ΓΚΟΥΤΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   1952 11:19

    3ος ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΟΥ  1988 
ωρα εκκινησης 7.30  
      28/8/1988    
 καταταξη Νο  Ονοματεπωνυμο Σύλλογος Ετος γεν. Ωρα τερμ.
1 9 ΧΑΛΚΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ     12.03
2 8 ΣΠΥΡΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ ΟΛΘ 1963 12.35
3 2 ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   1959 13.22
4 29 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ     13.22
5 23 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ Ι.Ο.Θ 1962 13.43
6 7 ΛΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ     14.45
7 17 ΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     14.46
8 21 ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Ι.Ο.Θ 1964 14.59
9 4 ΧΑΤΖΗΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ     15.11
10 19 ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1958 15.23
11 18 ΣΙΑΤΡΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ   1960 15.23
12 28 ΤΡΑΝΤΟΣ Α. ΚΩΝ/ΝΟΣ     15.23
13 27 ΠΛΑΝΙΤΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     15.39.12
14 1 ΜΠΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   1936 15.39.14
15 34 ΚΑΚΑΡΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   1955 16.12
16 25 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ι.Ο.Θ 1966 16.16
17 15 ΚΟΛΟΒΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ     16.16.42
18 16 ΤΣΑΚΛΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     16.20.00
19 13 ΤΣΑΣΚΑΛΩΦ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΟΛΘ 1927 17.02
20 20 ΣΜΥΡΝΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   1950 17.47
21 33 ΒΑΡΒΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   1954 18.09
22 5 ΖΑΠΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   1934 18.39
23 14 ΣΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   1938 18.39
24 24 ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΛΘ 1953 18.57

 

 

 

    2ος  ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΟΥ 1987
ωρα εκκινησης 8:15    
      6/9/1987        
 ΚΑΤΑΤΑΞΗ Νο Ονοματεπώνυμο Σύλλογος Ετος γεν. ωρα τερμ.
1 11 ΧΑΛΚΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ   12.53    
2 81 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ  ΕΟΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 1959 13.25   δελτιο τύπου ξεκίνησαν 73 άτομα 
3 53 ΣΠΥΡΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤ. ΛΕΣΧΗ   13.4   και τερμάτισαν 59
4 37 ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Ο.Λ.Θ. 1966 13.53   ΝΙΚΗΤΕΣ
5 38 ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ο.Λ.Θ. 1956 14.1   ΧΑΛΚΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6 78 ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   1962 14.12   ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 
7 92 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣ.ΝΙΚΗΣ 8/1/1942 14.12   ΣΠΥΡΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 
8 83 ΧΑΤΖΗΖΗΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 1958 14.16    
9 54 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     14.24    
10 14 ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΟΣ ΘΕΣ.ΝΙΚΗΣ 30/11/1959 14.38.59    
11 46 ΠΑΛΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΟΣ ΣΕΡΡΩΝ   14.39    
12 82 ΤΙΟΥΚΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 1968 14.44    
13 51 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ.ΝΙΚΗΣ   14.46    
14 10 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΡ. ΛΕΣΧΗ Θ.   14.46.50    
15 64 ΚΤΕΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ο.Λ.Θ. 1948 14.55    
16 44 ΚΑΣΜΙΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   1931 14.59    
17 34 ΓΡΑΒΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΟ ΛΑΡΙΣΑΣ    15.00    
18 49 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ     15.1    
19 32 ΦΟΥΡΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1965 15.7.59    
20 36 ΜΠΑΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΣ.ΝΙΚΗ 1969 15.7    
21 39 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ Ι.Ο ΘΕΣ.ΝΙΚΗΣ 1961 15.9    
22 75 ΝΕΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   1944 15.35    
23 95 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     15.4    
24 24 ΒΑΠΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΟΣ ΘΕΣ.ΝΙΚΗΣ   15.42    
25 65 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ο.Λ.Θ. 1955 15.43    
26 88 ΧΑΛΚΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΟΣ ΕΛΑΣΩΝΟΣ   15.51    
27 35 ΜΠΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΕΣ.ΝΙΚΗ 1936 15.55    
28 40 ΚΩΣΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   1962 15.55    
29 74 ΣΙΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ   15.55    
30 57 ΧΑΤΖΗΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ  ΕΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥ 1967 15.59    
31 87 ΓΚΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ   16.1    
32 60 ΜΠΑΖΑΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ   16.9    
33 85 ΣΚΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΕΟΣ ΣΕΡΡΩΝ   16.24    
34 86 ΙΝΤΖΕΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΟΣ ΣΕΡΡΩΝ   16.24    
35 89 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ   16.45    
36 90 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ   16.45    
37 43 ΚΑΡΑΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   1939 16.54    
38 73 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ   17.2    
39 72 ΚΟΛΟΒΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΕΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ   17.25    
40 15 ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΟΠ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ   17.26    
41 28 ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΟΣ ΣΕΡΡΩΝ   17.29    
42 23 ΜΠΑΤΗΣ ΑΓΑΠΙΟΣ ΕΟΣ ΘΕΣ.ΝΙΚΗΣ   17.31    
43 91 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  ΣΕΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ   17.35    
44 76 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΝΘ 1955 17.35.40    
45 77 ΜΕΡΤΖΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΝΘ 1956 17.35.41    
46 18 ΠΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΟΠ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ   17.45    
47 93 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   1956 17.51    
48 48 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΟΣ ΘΕΣ.ΝΙΚΗΣ   17.55    
49 29 ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΟΣ ΣΕΡΡΩΝ   16.15    
50 42 ΔΡΙΓΚΑΣ ΧΑΡΗΣ Ι.Ο ΘΕΣ.ΝΙΚΗΣ 1970 16.17    
51 13 ΚΕΡΑΜΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   1969 16.2    
52 31 ΤΣΑΚΑΛΩΦ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ Ο.Λ.Θ. 25/8/1927 18.35    
53 16 ΔΗΜΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΟΠ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ   19.3    
54 55 ΚΑΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   1942 19.6    

 

    1ος ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΟΥ 1986
ωρα εκκινησης 7:00        
          Λιτοχωρο 6 Ιουλίου 1986    
ΚΑΤ No ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ωρα τερματ  
1 28 Χαλκιάς Βασίλης  Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ  1955 4.50 12.40 Α
2 48 Καψομενάκης Πέτρος  ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1955 4.50 12.40 Α
3 126 Γραμματόσης Ευαγγελος  ΓΑΣ "ΗΠΕΥΣ" 1971 4.53 12.42 Α
4 90 Ρήγος Λάζαρος  Ο.Λ.Θ. 1961 4.53 12.42 Α
5 127 Ζωγράφος Αλκιβιάδης  ΕΟΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ  1959 4.58 12.53 Α
6 62 Μυστακίδης Δημήτρης  ΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1953 5.23 1.15 Α
7 99 Στέρκος Γιώργος  ΕΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 1967 5.29 1.21 Α
8 25 Γυρούσης Δημοσθένης ΕΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1962 5.29 1.21 Α
9 114 Φουρλής Αθανάσιος ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1965 5.42 1.34 Α
10 122 Ατματζίδης Πολυχρόνης ΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1963 5.43 1.35 Α
11   Αβραμάκης Μανώλης  Ο.Λ.Θ.   5.51 1.43 Α
12 63 Μυλωνάς Ευάγγελος Ο.Λ.Θ. 1956 5.55 1.47 Α
13 31 Ζαχαριάδης Λουκάς  ΕΟΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   5.55 1.47 Α
14 42 Κασάπης Κων/νος ΕΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 1956 6.00 2.07 Α
15 12 Γιάγκου Άγγελος  ΕΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 1966 6.00 2.07 Α
16 16 Γιάννου Στέφανος  ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1941 6.03 2.10 Α
17 39 Κακάτσος Ιωάννης ΣΕΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1938 6.03 2.10 Α
18   Κατιρτζής Δημήτρης  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ   6.07 2.14 Α
19 18 Γκάλιος Γιώργος ΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1964 6.20 2.31 Α
20 56 Κεχαγιάς Χρήστος  Ο.Λ.Θ. 1939 6.33 2.45 Α
21 103 Τραϊανόπουλος Αθανάσιος Ο.Λ.Θ. 1936 6.33 2.45 Α
22 10 Βλαχοδήμος Κώστας  ΧΟΣ ΕΛΑΣΣΩΝΑΣ 1969 6.38 2.50 Α
23 57 Κυρίτσης Αθάνασιος ΣΕΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 1962 6.38 2.50 Α
24 36 Θώμογλου Γιώργος  ΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1960 6.40 2.52 Α
25 93 Σαμόλαδος Δημήτρης  ΧΟΣ ΕΛΑΣΣΩΝΑΣ 1955 6.47 2.59 Α
26 108 Τσακνάκης Γιάννης ΕΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1956 6.53 3.05 Α
27 118 Χαλκιάς Βασίλης  ΧΟΣ ΕΛΑΣΣΩΝΑΣ 1969 6.53 3.05 Α
28 11 Γάβρης Μάκης ΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1964 6.54 3.06 Α
29   Πιστόλας Δημήτρης  Ο.Λ.Θ.   6.54 3.06 Α
30 77 Ξάφης Βασίλης  ΕΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 1969 6.57 3.09 Α
31   Λάλας Τάσος  ΕΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   6.57 3.09 Α
32 6 Αναστασιάδης Γιάννης  ΕΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 1972 6.58 3.10 Α
33 24 Γράβαλος Χρήστος  ΣΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 1955 7.00 3.12 Α
34 110 Τσιρανίδης Παναγιώτης  ΧΟΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 1957 7.12 3.24 Α
35 7 Αραμπατζής Γιώργος  ΕΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 1969 7.12 3.24 Α
36 8 Βέης Νικόλαος ΕΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 1972 7.12 3.24 Α
37 60 Μόκιας Γιάννης ΧΟΣ ΕΛΑΣΣΩΝΑΣ 1969 7.12 3.44 Α
38 30 Εξίογλου Όμηρος  ΕΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 1969 7.13 3.48 Α
39 41 Κασμιρίδης Δημήτρης ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1931 7.19 3.54 Α
40 70 Μαλαμάκης Ευάγγελος ΣΕΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 1951 7.53 4.28 Α
41 69 Μουτεσίδης Παύλος  ΣΕΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 1930 7.53 4.28 Α
42 95 Σιούλας Γιάννης Σ.Τ. "ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ" 1939 7.55 4.30 Α
43   Βαπόρης Γιώργος  ΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   7.56 4.31 Α
44 113 Φουρκιώτης Κών/νος ΣΕΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 1950 7.59 4.34 Α
45   Ζωγράφος Γιώργος  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ   7.59 4.34 Α
46 2 Αϊδινίδης Παναγιώτης  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1963 8.07 4.42 Α
47   Στανίδης Δημήτρης  ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ   8.07 4.42 Α
48 73 Μπαλίδης Θόδωρος  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1936 8.10 4.45 Α
49 21 Γρηγοριάδης Γιώργος  ΣΕΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 1941 8.20 5.55 Α
50   Γιαννάκης Γιάννης  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ   9.23 5.58 Α
51 47 Καραμητρόπουλος Δημήτρης  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1939 8.24 5.59 Α
52 52 Κολοβός Ευθύμης  ΕΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1939 8.28 5.03 Α
53 112 Φούντος Θωμάς  ΣΕΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 1931 8.29 5.04 Α
54 109 Τσιούγκας Αυγουστίνος  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1960 8.39 5.14 Α
55 46 Κιορπές Αναστάσιος ΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1944 8.55 5.30 Α
56   Τσιτσόπουλος Γιώργος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ   8.58 5.33 Α
57   Κλαουδάτος Δημήτρης  ΕΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ   9.05 5.40 Α
58 22 Γκρίνιας Δημήτρης  ΣΕΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 1942 9.10 5.45 Α
59 3 Ακριβού Ζήνα  ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ. 1969 9.15 5.50 Γ
60 104 Τριανταφυλλίδου Ελένη ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ. 1967 9.15 5.50 Γ
61 15 Γιαννακογιώργος Ανδρέας  ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ. 1972 9.16 5.51 Α
62 54 Καριοφύλλης Θόδωρος  ΣΕΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 1956 9.17 5.52 Α
63   Παυλίδης Αριστείδης  ΣΕΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ   9.17 5.52 Α
64 91 Σαββαΐδης Σάββας  ΣΕΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 1941 9.17 5.52 Α
65   Λέλης Βασίλης  ΣΕΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ   9.19 5.54 Α
66 23 Γρίβα Φανή ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ. 1969 9.25 6.00 Γ
67   Παπαγεωργίου Σωκράτης  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ   9.26 6.01 Α
68   Παπαγεωργίου Θανάσης  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ   9.26 6.01 Α
69 67 Μπαλαμώτης Θανάσης  ΣΧΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1944 9.43 6.18 Α
70 125 Κυπαρίσσης Νικόλαος ΕΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1965 9.45 6.20 Α
71 124 Τερζόπουλος Αλέξανδρος  ΕΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1968 9.45 6.20 Α
72 61 Μπατής Αγάπιος ΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1949 9.46 6.21 Α
73 17 Γιαζιτζόγλου Στέφανος  ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 1935 9.48 6.23 Α
74 1 Αγγελής Αθανάσιος ΣΕΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 1961 9.56 6.31 Α
75   Πολύδωρος Βασίλης  ΣΕΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ   9.57 6.32 Α
76 106 Τσακάλωφ Βαλεντίνος  Ο.Λ.Θ. 1927 10.02 6.37 Α
77 66 Μπότσης Δημήτρης ΕΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 1930 10.03 6.38 Α
78 14 Γιαννακογιώργος Θόδωρος  ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ. 1946 10.04 6.39 Α
79 51 Κοντοσκίδης Άγγελος  ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 1954 10.10 6.45 Α
80 117 Φυδανάκης Σταύρος  ΣΕΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1950 10.11 6.46 Α
81 58 Λαζαρίδης Σταύρος  ΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1967 10.12 6.47 Α
82   Κωνσταντάκης Νώντας  ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   10.25 7.00 Α
83   Νίκας Γιώργος  ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ   10.25 7.00 Α

 
Ορειβατικός Μαραθώνιος Ολύμπου - Olympus Alpine Marathon
Καρόλου Ντηλ 19 | Θεσσαλονίκη
Τηλέφωνο: 2310 266928, 2310 240889 | Fax: 2310 278288
Design, Developed & Powered by 2easy Web Applications
Επισκέπτες | Σήμερα: 109 | Σύνολο από 15/05/2009: 268,478 | Μοναδικά IP: 53,505